Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány tárgyak "kötelező"...

Hány tárgyak "kötelező" felvenni a Harry Potterben? (link és kifejtés lejjebb)

Figyelt kérdés

Már feltettem egy hasonló kérdést (link legalul található), és abból azt szűrtem le, hogy 1.-ben és 2.-ban mindenki 7 tantárgyra jár: átváltoztatástan, bűbájtan, gyógynövénytan, SVK, bájitaltan, asztronómia, mágiatörténet. Aztán 3.-tól vesznek fel x darab tantárgyat. Harry és Ron a legendás lények gondozását és a jóslástant, Hermione mindent.

Szóval ezek szerint 3.tól annyi tantárgyat vesznek fel, amennyit akarnak?

Erre lennék kíváncsi.

Egyébként a link, ahonnan ezt, amit leírtam, megtudtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Ez úton is köszi a válaszolónak az infókat!


2011. jún. 20. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam ott is,de ezért nem kellett volna újra feltenni,elég lett volna oda kommentben kiegészítened.:) És nincs mit.

És igen,3.-ban elvileg bármennyit fel lehet venni,de persze úgy mint Hermione nem csinálhatott más,neki külön engedély kellett ,ahhoz hogy időnyerőt használhasson.

5.től pedig ugye már meg van határozva mire járhatnak,de már nem kötelezőek.

2011. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!