Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy manapság NEM szabad gyereket javítani, (hibáit aláhúzni, áthúzni, stb)?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy már nem lehet nagyobb a téboly, nem lehet mélyebbre süllyedni, de ma tévedtem.


Olvastam egy cikket amiből kb. 30-ból 30 ember egy az egyben támogatta azt, hogy nem szabad a gyerekeket kijavítani, nem szabad pirosan aláhúzni, áthúzni, mert ez a gyereket rettentő mód lesújtja, és ez a kudarc élmény élet-halál függő, meg összeomlanak, depressziósak lesznek, amiért negatív visszajelzéssel találkoznak.


Most ez komoly?


A mai gyerekek 20000% önbizalommal élnek, tehát nem hinném, hogy ez a gond.


A másik.


Ha sok-sok éven át csak a jót tapasztalják, és tök mindegy, hogy mit tesznek még egy enye-bejnyét sem kapnak, mert akkor abba belehalnak, akkor mi lesz később?


Egyetem, munka, hétköznapok, stb???????????


Majd valami chip azonosítja őket, és minden alkalommal dicséretet kapnak, ha nem késnek a munkahelyükről, ha meg igen, akkor nagy kussssssssss van?


Ha pl. ittasan megölnek 3 embert, akkor tök nagy kussss kell legyen, hogy nehogy az ici-pici-tündi-bündi-extra lelkecskéjük sérüljön???


Ja, amúgy meg minden más alkalommal dicséretet kapnak, hisz nem öltek meg senkit, nem követtek el szabálysértést?


Vagy ilyenkor hol lesz az átmenet a mesevilág és a valóság között?


2017. okt. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Üdv a neoliberális, progresszív, européer globalista világban!
2017. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 spectator ***** válasza:
65%
Ez valamikor egy Amerikai (neve nem jut eszembe, de meg sem érdemeli) orvos propagálta ezt, és azután 20 év múlva (kb. tíz éve) bocsánatot kért és visszavonta.
2017. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!