Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogot meglehet csinalni...

Jogot meglehet csinalni levelezon?

Figyelt kérdés

Legyszi csak azok irjanak akik relevans valaszt tudnak adni! Koszi :)

Jartam egy evet mar jogi karra ( igazsagugyi igazgatasi) par targyat eltudnek fogadtatni valoszinuleg. Viszont 21 vagyok. Jovore mikor kezdenem mar 22 leszek. Mindenkepp levelezon szeretnem csinalni. 8 oras munka + parom mellett. Szerintetek mennyire kivitelezheto?

Tudom nem ide valo de itt talan kapok valaszt.


2017. okt. 31. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Rossz kategória. Inkább az OKtatás témakörbe tartozik, ott biztosan kapnál érdemi választ.

Szerintem amúgy lehet, nekem van kolléganőm, aki most csinálja, jóval 40 fölött.

2017. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van egy munkatársam, aki most csinálja. A munka legalább 8 órás, de többször túlórázunk. Párja is van. De megy neki.
2017. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jog előtt szerintem a helyesírást tanuld.
2017. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!