Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan beszélhetném rá a...

Hogyan beszélhetném rá a szüleimet az iskola váltásra?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik,hogy iskolát váltsak. Nagyon nehéz ahová most járok,tavaly 9-ben is buktam matekból, pótvizsga sikeres lett. Idén is úgy veszem észre,hogy ez lenne a vége. Ezt nem szeretném,nagyon bánt a tavalyi is,viszont biztos,hogy megbuknék. Lenne egy suli ahova átvennének és jóval gyengébb. Nekem megfelelne,de a szüleim nem engedik. Nem egyedül mennék,barátnőmmel. Aki ugyan ebben a cipőben jár. Azt mondják,hogy azt fejezzem be amit elkezdtem, de nem birom :( nagyon rossz. Amúgy tanulok,neh azt higgyétek,hogy lusta vagyok és ott is buknék. Na ez lenne a történet, válaszokat előre is köszönöm 😊😊
2017. nov. 5. 08:55
 1/2 anonim válasza:
Engem a lányom sikeresen rábeszélt. Neki is a matekkal volt baja, nekem sem tetszett, hogy egy gyengébb suliba akar menni. Ráadásul ott angolt tanítottak, náluk pedig német volt. Megígérte, hogy egész nyáron angolt tanul, hogy behozza a két évi lemaradást, és a pótvizsgán megfeleljen. Azt mondtam, ha ezt ennyire komolyan gondolja, akkor lássuk! És megcsinálta. Nem tudom, segítettem-e ezzel, azt akartam mutatni, hogy ha látják, hogy komoly a szándékot, és továbbra is tanulni fogsz, talán az segít.
2017. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár már egy hete az új suliba járok 😊
2017. dec. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!