Most mi értelme van?

Figyelt kérdés
54-es szakápolói képzésre járok és azt mondják sok helyen, hogy ezzel csak segédápoló lehetek. Bocsánat a kifejezésért, de akkor minek a f.....nak kellett kijárni a képzést és mi értelme lesz annak a papírnak? Ha 55-re szakosodok, akkor is munkanélküli zseni leszek? Ugyanis az elmélet 5 egész kereken és a gyakorlat is kifogástalanul megy. Akkor mi az értelme? A cigányt 8 osztállyal hamarabb felvették a klinikára. Mellesleg van egy biológus BSc végzettségem is és vérelemzőnek szerettem volna jelentkezni, de a túl képzettségemre hivatkozva nem vettek fel oda se, pedig azt tanultam kemény 3 évig és az ápolói végén járok ... Még mit kellene csinálnom, hogy egyáltalán felvegyenek valahová? Diplomás ápolóira tutira nem fogok elmenni még négy évet elpazarolni az életemből. Most ez családi alapon megy? Mert van egy nagyon buta az osztályban, amelyik 3x bukott és még mindig próbálkozik és orvosok a szülei, míg én tényleg 5 egészre állok. Külföldre nem akarok menni hiába van nyelvvizsgám is, pedig elméletileg simán kimehetnék, de a tapasztalatok által nem fogok kimenni soha, bolond lennék.
2017. nov. 9. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a méltatlankodásod. Elvégeztél egy alapszakot, aminek semmi értelme sem volt. Most végzel egy szakképzést, amivel bár könnyen el tudsz majd helyezkedni, de lószart se fogsz keresni. Te hozol rossz döntéseket. Ha a biológia helyett a gyógyszerész szakot választottad volna, már csinos fizetésért dolgoznál.
2017. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, melyik megyében tanulod a gyak.ápolóit?
2017. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amire jársz, az nem szakápolói képzés
2017. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!