Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen 8 vagy 6 évfolyamos...

Milyen 8 vagy 6 évfolyamos gimnáziumok vannak Pécsen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Pécsett...

pécs.lap.hu --> itt megtalálod az összes iskolát

2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,Pécsett. Köszönöm!
2010. máj. 31. 19:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát suli az van... csak reméltem,hogy találok olyant ahol spanyol nyelvet is tanítanak (ugye a kollégiumokon kívül) De azért köszönöm !
2010. jún. 1. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Te mit néztél??? Kapásból találtam 2-t, amiben oktatnak spanyolt..

Kodályban például 2tannyelvű képzés van, a CR Nagy Lajos gimiben pedig választható a spanyol. Szóval ne mond, hogy egy ekkora városban nem tanítanak spanyolt..!!!

2010. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell lecseszni, a "Pécsen" is helyes.

A CRNL-be ne menj ha nem vagy vallásos, én jártam oda, és nem volt jó. Mármint jól tanítanak (vagy inkább úgy mondom, hogy elég magas színvonalon), viszont aki nem illik bele a képbe, és nem is akar úgy tenni, mintha bele illene, azt elég hamar kiutálják onnan. Ja, és amúgy én spanyolt akartam ott választani második idegen nyelvnek, de nem volt elég jelentkező, ezért nem volt spanyolos csoport, szóval megszívtam, és mehettem németre :S


Van még a Janus Pannonius gimi, ahol van 6 osztályos, ez az oldaluk [link] ez sem rossz suli. Viszont itt nincs spanyol, csak német, angol, francia és latin.


A Leővey-ben lehet spanyolt tanulni, viszont nincs 6-8 osztályos, csak 4.


A Kodályban van spanyol, sőt, kéttannyelvű is van spanyolban, viszont számomra nem derült ki, hogy van-e 6 osztályos. De nézd át az oldalukat [link]


Na most a többit nincs kedvem végignézegetni, de gugliba beírod hogy gimnázium pécs és kiadja az összeset.

2010. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik se olyan. :( Nem baj,köszönöm a válaszokat,maximum majd nem iskolában,hanem privát tanárnál fogom tanulni a spanyolt.
2010. jún. 10. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!