Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Van esélyem a...

Szerintetek Van esélyem a József Attila Gimnáziumba (Budapest) bekerülni?

Figyelt kérdés

Az év végi átlagom 4es kerekítve

Tehát olyan 3,99

És a múlt hónapi átlagom 4,10

Nagyon szeretnék bekerülni csak félek a felvételi miatt!!



#iskola #felvételi #JózsefATILLA
2017. nov. 14. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek !!
2017. nov. 14. 21:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 éve felvételiztem, akkor oda nem az átlagom számitott, hanem a pontom, amit a felvételi dolgozatbol+ a szobelibol szedtem össze. Most nem tudom hogy van, de ha igy, akkor tökmindegy mennyi az átlagod most, az számít hány pontosra írod a felvételit, és hogyan szerepelsz a szóbelin. Ja én végul nem is oda mentem, de a szobelin résztvettem, és arra emlékszem hogy rohadt nehéz volt.
2017. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly 118 pont volt a szóbeli behívási ponthatár. Hozol max 50-et az általánosból, ami neked az átlagoddal biztos nincs meg. Tegyük fel hogy mindenből 4-es vagy ami számít, mert nem az átlagod számít csak az 5 tárgy jegye amit ők figyelembe vesznek. Szóval ha 4-es vagy akkor viszel az 50-ből 40 pontot. Akkor kb 78 pontos központit kell írnod hogy egyáltalán behívjanak szóbelizni. Ez nagyon sok. Nem lehetetlen, de nagyon nehéz lesz, szerintem nem sok esély van. Ha nagyon ezt szeretnéd készülj ezerrel a központira.
2017. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2017. nov. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!