Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttal lehet ezekbe a...

Hány ponttal lehet ezekbe a gimnáziumokba bejutni? (Budapest)

Figyelt kérdés
Móricz Zsigmond Gimnázium, Óbudai Gimnázium, Rákóczi Ferenc Gimnázium, Leövey Klára gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, József Attila gimnázium és esetleg az első kerületi Petődibe? Véleményeket is szívesen olvasnék.

2017. nov. 10. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*Petőfibe
2017. nov. 10. 19:12
 2/8 MateVeres válasza:
80%
Körülbelül 55-60 pont kell az ezekbe a gimnáziumokba való bejutáshoz!
2017. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a József Attilaba járok es engem 119 ponttal epp hogy behivtak.A hatalamas tuljelentkezes miatt a minimum ponthatar 118 pont volt (kopzpomti+hozott pontok). Nekem a szobelim szerencsere nayon jol sikerult 48 pontott ertem el igy a kivant osztalyba hatodiknak felvettek.
2017. nov. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A jóskába 55-60 ponttal szerintem keptelenseg bejutni

A Madachba ment tavaly az egyik osztalytarsam mondjuk 154 ponttal denpersze az atlag tavaly olyan 75-80 pont kornyekenek mozgott.

Egyik baratomat meg 82 ponttal vettek fel az Apaczaiba kituno atlaggal es max pontos szobelivel.

2017. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Nem tudom a ponthatárt, de annyi támpontot tudok adni, hogy a Moriczba a lányomat 65 pontos írásbelivel és a beszámítandó tárgyakból 2 négyessel szóbeli nélkül felvették.
2017. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezek közül a JAG és a KFG a legerősebbek, 70 körüli írásbeli kell ezekbe.
2017. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, en a Rakocziba jarok, nagy a szoras nalunk. Nekem pl 81 pontom volt harom eve es egy eleg jo szobelim, masodikkent vettek fel az osztalyba, de van osztalytarsam, aki 50-60 koruli ponttal jutott be ideiglenes listarol, a szobelijet nem tudom sajnos, milyen lett. De tenyleg vannak nagyon erdekes emberek is, neha olyan erzes, mintha random valogatva vennek fel az embereket.
2017. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 23. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!