Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet felmentést kérni testnev...

Lehet felmentést kérni testnevelésből 9. -ben ha egyszer már sikeresen elvégeztem a 9. -et?

Figyelt kérdés

Iskolát váltottam, 9.-ben ötösre zártak testnevelésből.

(Szeretek mozogni, de utálom a tesi órákat, a tanár nagyon szigorú, teljesítem azt a feladatot amit mondott, a lehető legjobban erre ad egy 2-est, nagyon mérges voltam rá. Órán mindig fegyelmezett vagyok és mindig teljesítem a feladatokat.) Vagy ha ezért nem kaphatok felmentést, nincs 100%-os térlátásom, ezért kaphatok? pl.: foci, kosárlabda feladatoknál szükség van a jó térlátásra. Ezek nagyon nem is mennek, a többieknek sokkal nagyobb előnyük van így.



2017. nov. 21. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Teljes felmentést biztos nem kapsz rá, akkor egyszerűen nem veszel részt a térlátásra nagyban támaszkodó feladatokban, csinálsz mást helyette. A felmentés amúgy sem azt jelenti hogy akkor te nem mindent megúszol, ezzel együtt kötelező gyógytornára járnod mondjuk délután vagy sokadik órában ahelyett hogy hazamehetnél.


Túl életrevaló gyerek viszont nem vagy, ha az eléd kerülő akadály vagy rossz dolog miatt egyből feladod és a kiskaput keresed. Az élet nem így működik, hogy ha valami nem tetszik akkor hátat fordítasz vagy kijátszod vagy addig hajlítod a szabályt míg neked megfelelő nem lesz. Az élet sem habos torta, ha valami gond adódik azzal is szembe kell nézni, nem pedig kiszállni. Dolgozni is szar lesz, felkelni minden reggel, 8 vagy még több órát lehúzni, de te már a tesi óránál feladtad az életet.

2017. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!