Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nagy váltás lenne?

Nagyon nagy váltás lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy jelenleg az Óbudai Egyetemen vagyok mechatronika szakon,viszont szeretnék átjelentkezni a BME gépészmérnöki karára,valószínűleg energetikára. Szerintetek nehézséget nézve mekkora eltérés lehet? Vannak félelmeim sajnos,hiszen a BME-t mindenki híresen nehéznek mondja.Itt eddig meglett minden tárgyam, de változó eredménnyel. ( kb 3 as átlag) Illetve van rá esély,hogy néhány tárgyamat elfogadják ott szerintetek,vagy ne is álmodjak erről? :D

2017. aug. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, aki az Óbudain csinált bsct, a BME-n msct és nem volt problémája, mindkét helyet szerette.
2017. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani :) Én a bsc-t kezdeném újra ott, az lehet, hogy más lenne azért...
2017. szept. 1. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyelfogadással kapcsolatban pedig akkor jársz a legjobban, ha tiszta lappal indulsz és mindent végighallgatsz ugyanúgy, ahogy a többiek. Így biztosan nem maradsz le semmiről és a kapcsolatokat is könnyebb kialakítani a többiekkel.
2017. szept. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben van igazság. De azért egy két tárgyat jó lenne elfogadtatni. Pl 2 félév mechanikám megvan,amit energetikán 1 tárgyként oktatnak. Szóval amit én tanultam az lefedi teljesen az ittenit tanterv alapján. Persze nem tudom,hogy működik ez..hogy ez esetben milyen jegyet vinnék át.
2017. szept. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!