Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanári béremelés mégse kaptunk...

Tanári béremelés mégse kaptunk egy fillért se emelésnek?

Figyelt kérdés

Emberek! Nem volt véletlenül tamári béremelés 17-09-01-el?

Csak azért kérdem mert már rég megjött a szept és okt fizetés és egy petákkal se több mint eddig. Egy forinttal se.

Se nekem se senkinek.

Középiskola Bp.

??????


2017. nov. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Állami iskolában kivétel nélkül megkapta minden tanár.


Ha nem Te vagy aki kéthavonta írkál az alapítványi/egyházi munkahelye miatt akkor sürgősen kezdj el állást keresni! Esetleg elolvashatod a munkaszerződésedet (lehet, hogy nem tanárként/közalkalmazottként vagy alkalmazva, hanem fix bérért) amit belépéskor aláírtál. Ha valami nem stimmel akkor mehetsz a munkaügyi bíróságra.


Ha Te vagy az aki alapítványi/egyházi suliban tanít és kéthavonta rinyál a munkahelyi események miatt akkor válts munkahelyet. Párszor már kiírtad, hogy valamilyen ok miatt nem váltasz. Így nincs más lehetőséged mint a szívás.


Javaslatom: Képezd át magad és azonnal lépj le onnan, mert életed végéig szívatni fognak!

Sajnálom, hogy nyersen fogalmaztam. :)

2017. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idei béremelés nem mindenkire érvényes, az igazgató döntése. Lehet, hogy te nem kaptál. Mellesleg ha volt béremelésed, akkor kellett kapnod róla átsorolási papírt. Nem tudom, mért tőlünk kérdezed, mért nem a főnöködtől. Mi honnan tudjuk, hogy te mért nem kaptál.
2017. nov. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

". Lehet, hogy te nem kaptál. "



Én nem az egy dolog de senki se??

Van itt 20 tanár és egy se? Senki?

2017. nov. 23. 08:28
 4/6 A kérdező kommentje:

"Képezd át magad és azonnal lépj le onnan, "


Már úgy érted az "azonnalt" hogy


1) átképzem magam (újabb diploma/szakma-évek....)

2) és aztán újabb hely megtalálása (ki tudja mennyi idő)


Szóval az az azonnal az évek lesznek jó esetben is nemde?

Mert addig nem mehetek innen sehova míg nincs más hely ahova mehetnék-nemde? A semmibe csak nem mehetek.

2017. nov. 23. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad munkahelyeden akkor el kell kezdeni megtenni az első lépést a váltás felé. Mivel ez a kérdés nem az első amit kiírtál ezért válaszoltam azt, hogy azonnal lépj le.

Igaza volt a másodiknak hogy a most szeptemberi béremelést diferenciálva is lehet adni. Extrém esetben senki se kap csak az igazgató. Nálunk mindenki egyformán kapott de ez csak egy vezetői (szerintem helyes) döntés volt.


1. Megkérdezted már a főnöködet a fizetésemelésről?

2. Közalkalmazottként vagy alkalmazva, vagy fix bérért?

3. Megtetted már az első lépést a továbbképzés felé?

2017. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakos vagy? Azért van mozgás a pedagóguspályán! Állami szférában azért valamivel megbízhatóbb, kiszámíthatóbb a helyzet.
2017. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!