Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme vagy óbuda műszaki egyetem...

Bme vagy óbuda műszaki egyetem? Villamosmérnöki vagy informatikai mérnök? A Bmetényleg nagyon nehéz? Soha nm tanultam emeltszinten matekot.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 09:34
 1/5 anonim válasza:
32%

Inkább BME mint OE. Sokkal színvonalasabb, és igen nagyon nehéz!

Igaz, én csak félévig jártam OE-re levelező tagozaton, más szakon. Nem jöttek be a tanárok, borzalmasak (régi vágásúak, a fizika tanárról ne is beszéljük, nagyon beképzelt, vajon mire :D ). Csak a kémiát kedveltem a tanárnő miatt, nagyon jól tudta előadni a kémia tantárgyat!

2017. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A jó édes ***** válasza:
87%
Alapszakon ha a munkaerőpiacon is versenyképes tudást akarsz, akkor OE, ha inkább elméleti tudásra vágysz vagy kutatni akarsz, akkor BME.
2017. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
85%

A BME-VIK és az ÓE Neumann/Kandó is g**cinehéz.

Mindkettővel értékes végzettséged lesz, menj el nyílt napra, nézd meg, melyik tetszik.

Ja, a BME csak nappali képzést indít, az ÓE részidőset is, ha meló mellett végeznéd.

2017. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő g**inehéz? Lehet. De mégsem egyformán! Senki ne mondja, hogy azért.mennek a BME-ről sokan a Kandóra, mert az ugyanolyan nehéz! Elég félrevezetően fogalmaztál.

Mivel nem írtál kérdező semmit magadról, ezért azt ajánlom olvasgass itt gyk-n, van 100 kérdés, ami ezzel foglalkozik!

2017. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
Arany makktársam, a gyékán sok hülyeséget írnak. Elég biztos infóim vannak mind a képzésekről, mind a lehetőségekről. CSOK. Izé, csók...
2017. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!