Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Főként anyukámról lenne szó, most a barátaim, osztálytársaim nem érdekelnek. Most lettem 9.-es, és egy elég erős gimibe mentem, ami úgy 25 percre van otthonról, abból 10 perc séta... Abszolút nem sok. DE. Ha kétszer ennyi kéne utazni, már az se lenne gond. Eredetileg azért választottam ezt a gimit, mert közel van, erős is és huuu, többre nincs is szükségem. Na igennnn... Sokat érek én ezekkel, ha utálom az osztályomat éés igazából az egész iskolát. De az osztályom a legdurvább... Mindenféle képpen megszeretném próbálni a Jószef Attila gimnáziumot Pesten, még ha 20 perc Kelenföddre a busz, majd onnan meg metróznom kell. Igazából már nem is érdekel... Az se ha 4kor érek haza. CSAK szeressen az osztályom, a közösségem, az iskolát. Én az előző sulimban egy központi ember voltam, sok embert ismertem és kedveltem. De itt... Itt is annak indult. Aztán ráébredtem a zord valóságra. Van egy jó osztályfőnököm és 4 jó osztálytársam. Ezzel be is zárult a kör. Legszívesebben egy szürke egér lennék ott akihez hozzá se szólnak. Ismerőseim rám se ismernek. Osztályfőnök is elmondta, mert beszélt velem ezzel kapcsolatban, barátom megkérte... Szval mondta, hogyz tökre nem ezt várta tőlem. Éés persze ő is ellenzi az átíratkozas, de most az lényegtelen.. SZÓVAL, EMBEREK, HOGYAN KÉNE MEGGYŐZNÖM ANYUKÁMAT? Ő mindig jót akar nekem, de azt mondja az átíratkozás ellen van... Honnan tudom hogy ott nem lesz rosszabb. Nos ott erősebb a nyelv oktatás, és sokkal több jó vélemény van..na meg persze a remény.


Ennyit szerettem volna, köszi ha vegig hallgattad egy 15 éves srác szórakozását. 😊



2017. nov. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se iratkozz át
2017. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy indokot is elfogadnék:)
2017. nov. 24. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem erzed magad merjel valtani mert akkor csak 4 ev szencedes lesz a gimi. En a Jozsef Attilaba jarok 9.evfolyamba 36-an vagyunk egy osztalyba de eszmeletlenul osszetartoak vagyunk es nagyon szeretjuk egymast. Szerintem a Jóska egy remek lépes lenne!
2017. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!