Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden vagy Debrecenbe...

Szegeden vagy Debrecenbe szebbek a egyetemi évek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Hogy mennyire szépek az egyetemi éveid, az csakis tőled függ, meg a társaságtól.


Viszont mint város szerintem Szeged sokkal jobb, mert tisztább és valahogy "modernebb", meg az emberek is másabbak, kevesebb a roma is. Én ha választhatnék, Szegedet választanám :-)

2010. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenbe nincs is roma, hogy lehet ott ennél kevesebb?

Amúgy érdekes kérdés, mert szerintem kevés olyan válaszadó lesz aki mindkettőt kipróbálta. Debrecen tanulás szempontjából jó, mert unalmas, és nyugis, úgysem tudsz mást csinálni :)

2010. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem se sokan próbálták mindkettőt:) Én csak annyit tudok, hogy Szeged jó:D

Persze a kérdés, hogy milyen szempontból?:)

Buli, anyagiak, tanulás?

2010. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy hol érezheted magad jobban :D
2010. jún. 1. 17:10
 5/9 anonim válasza:
53%

Szeged a legjobb, ne is gondolkodj más városon.

Nem tudsz úgy végig menni a Kárász utcán, hogy ne találkozz 1-2 egyetemistával, legyen akár hajnali 4 vagy egy hideg téli éjszaka. Pörög az egész város, sok a fiatal. Majdnem minden héten van valamilyen rendezvény a Dugonicson vagy a Széchenyin.

Bár ez egy elkötelezett szegedi egyetemista nézőpontja.

2010. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szeged 4ever! :) Én szegedi vagyok, és imádom a várost. Szerintem nagyon szép, más városokhoz képest tiszta is és van benne élet :D És bármilyen beállítottságú az ember, mind1 milyen a stílusod, találsz magadnak elfoglaltságot itt :)
2010. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
53%
Én a Debreceni Egyetemen tanulok, de Szegeden is buliztam párszor ottani egyetemista barátaimmal, és egyértelműen Szegedre szavazok. :) Szebb, pörgősebb város, az egyetemi élet szintén jobb. Bár tényleg attól is függ, hogy kikkel töltöd az időd.
2010. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor SZEGED :DDD am énis nagyon szeretem, csak feldobták itthon a debrecen témát.. mondom akkor rákérdezek, de akkor csak jol éreztem hogy Szeged.. :DDDDD
2010. jún. 8. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:
DEBRECEN. Sokan hiszik, hogy ez egy szar város, de hidd el az egyetemen élmény lesz tanulni. :) És Debrecen sokkal jobb mint Szeged.
2010. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!