Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, hogy nem tudtam megnézni...

Gáz, hogy nem tudtam megnézni az érettségimet? Van rá esély, hogy rosszul javították, vagy ez csak puszta formalitás?

Figyelt kérdés
Ma lehetett volna megtekinteni az angol emelt szintű írásbeli érettségimet kijavítva,de úgy alakult,hogy nem tudtam elmenni... így most csak három hét múlva tudom meg az eredményt,de nem is aggaszt,hanem... ugye nem javították rosszul,mert akkor csak most tudnék fellebbezni,hiszen többet nem is láthatom a dolgozatomat... ?
2010. jún. 1. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy elnézik, nekem a törimnél számolták el a pontszámot, de az középszintű volt, szóltam a tanárnak, átnézte és kijavította.


De szerintem egy emelt szintűt azért többen is átnéznek, meg tutira értelmesebb emberek javítják, mint az én szétszórt, lökött töritanárom, aki folyton elfelejtette, mikor van óránk, elhagyta a megíratott dogákat meg ilyesmi :)


Szóval ne aggódj, biztos nem nézték el.

2010. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de nekem tavaly elfelejtették kijavítani az egyik feladatomat.
2010. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
matek, emelt
2010. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!