Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a jó a szegedi egyetemi...

Mi a jó a szegedi egyetemi években? Aki ott tanul az szeret ott lenni? Mert nem sokat voltam még ott de magával de nagyon tetszik gondoltam felteszem ezt a kérdést, hogy a tapasztaltabbak válaszoljanak : )

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért szeretek itt lenni?:)

- sok a fiatal, hisz egyetemi város

- színvonalas az egyetem

- rengeteg kedvezmény: ingyen bérlet, jegyzettámogatás

- olcsó és jó kajáldák

- sok egyetemi program (kari bulik, télen ingyen jégkori, néha ingyen fürdőzés az Anna-fürdőben)

- jó a könyvtár:D

- rengeteg féle tesi kurzus közül lehet válogatni (pedig mindig is utáltam sportolni:D)

- csomó helyen kedvezmény van a diákoknak (egyik uszodában pl nem tudom hány óra után ingyenes az úszás)

- szép a város, nem is túl kicsi, nem is túl nagy:)

2010. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én az SZTE ETSZK gyógytesire szeretnék menni, nagyon remélem, hogy összejön, te milyen karon vagy ? Ja és a koliról esetleg tudsz vmit ?:D bár nemtom h kolis vagy e :D
2010. jún. 1. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosira járok:) Koleszokról nem tudok nyilatkozni, mert nem vagyok kolis:)
2010. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de lennék a helyedbe! *.*
2010. jún. 1. 18:33
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés :D vmi forum van ahol tudok beszélni esetleg szte-sekkel ?!:D
2010. jún. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!