Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a szüleim ezért nem engednek el közösségi szolgálatra?

Figyelt kérdés
34 órám van meg az 50-ből, végre találtam egy jót, könyveket kell pakolni a könyvtárban szombaton. A szüleim aznap elutaznak, és megtiltották, hogy elmenjek, mert allergiás vagyok a porra. Nem szedek gyógyszert, semmilyen tünetem nincs, nem is volt. Ha meg akarnák védeni az egészségem, akkor akár a cigimet is elvehetnék, mert azt meg gyakorlatilag az orruk előtt töltöm. A szobámban is rengeteg por van, az iskolában is fél centis, 92 óta nem festették le a falakat. A barátom szüleinek, aki szintén jön és szintén allergiás, eszébe se jutnak ilyenek, én nem kicsit érzem túlzásnak ezt.

2016. márc. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjátok hog alergiás vagy a porra ha azt irod nincs is tüneted?
2016. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer elmentünk egy vizsgálatra, ott derült ki. Egy ideig szedtem gyógyszert, utána homeopátiás valamit, aztán abbahagytam, mert gyógyszerrel és anélkül is ugyanolyan az állapotom, tehát nem köhögök és nem vagyok náthás, máskor is dolgoztam már poros környezetben, ott sem volt probléma.
2016. márc. 15. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető hogy félnek hogy máshova mész, és csak kamuzol nekik.
2016. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy pormaszkot, és mutasd meg nekik, hogy ezt is viszed. Egyébként hány éves vagy?
2016. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elméletieg/papírom is van róla/ allergiás vagyok a kutya-macska szőrre(mindkettő van itthon) atkára, fekete ürümre,parlagfüre,porra ( na akkor streil szobába kellene lennem ha nem akarok por közelébe élni)

Miért nem mentek el allergia vizsgálatra? Hülyék a szüleid már bocs

2016. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán semmilyen tüneted nincs (nem tüsszögsz, nem könnyezel, folyik az orrod, lesz kiütésed, stb.), akkor fals pozitív volt a teszt. Gyakran előfordul. Illetve az is lehet, hogy keresztallergiád van. Tehát valami teljesen másra vagy allergiás csak a porra nézett allergénre pozitív a teszt miatta.


Szóval ha más nem, amit az előző hozzászóló javasolt, pormaszkot mutass és akkor nincs kifogás.

2016. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben a pormaszk poros munkához akkor is hasznos, ha nem vagy allergiás. Én jártam allergiavizsgálaton, de olyanokra is mutatott pozitívat a teszt, amire szintén nincs tünetem.
2016. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!