Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Selye J. Egyetem...

Dr.Med.Vet. kérdése:

Milyen a Selye J. Egyetem tanítóképző szak?

Figyelt kérdés
Jár valaki oda? Mi a vélemény a szakról?

2017. dec. 7. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Sokkal jobban jársz, ha személyesen az illetékeseket keresed meg.

Erre a címre írj és segítenek majd. Mind a jelentkezésben, és utána is folyamatosan a rendelkezésedre állnak majd az összes kérdésedben. :)


És, természetesen ezt a kérdésedet is megválaszolják. :)


kommunikacio@tkk.sjehok.org

2017. dec. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Engem nem a tények érdekelnek. Azt kérdeztem jár e oda valaki. Nem akarok általános dolgokról még többet megtudni, mert már betéve tudom, hogy mi hány évig tart, meg stb. Vélemények érdekelnek. De ha te oda jársz erre a szakra, akkor kíváncsi vagyok.
2017. dec. 8. 20:39
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Így segítsen az ember. :P

Szerintem a Gyakori Kérdések akkor sem egy releváns fórumon, de akkor várj válaszokat nyugodan. Arról a szakról senki nem nézi ezt a fórumot.


Az adott e-mail címen pedig nem egy robot van, hanem egy aranyos csajszi, aki nem a tényekkel fog bombázni, hanem konkrét kérdések esetén konkrét válaszokkal. :)


És nem csak egyszeri lehetőséget kapsz, hanem végig a táborig lehet ott levelezni.


De, én csak segíteni akartam, de hát ugye azt is csak annak lehet, aki hagyja.


Offtopic: TKK-s voltam, de nem ezen a szakon.

2017. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem lehet segíteni, csak már írtam egyszer erre az e-mailre
2017. dec. 8. 23:03
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyk ellenséges, csak mert nem írtam smiley-t. TKK-on milyen szakpárosítás? Onnan engem a biológia érdekelne nagyon. (Főleg az, hogy milyen mélységekig tanítják ott ezt a tárgyat?)
2017. dec. 8. 23:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Erre a címre írtál?

Nem tudom, alapból nem ez van megadva segítségként.


A TKK-n szabad a szakpárosítás. Bármelyik _tanári_ szakot bármelyikkel tudod párosítani.


Te tanítót írtál. A "tanítóképző szak", vagyis a tanítói végzettség az az 1-4, tehát alsó tagozat. A tanári az pedig a felsőtől indul egész a középiskoláig. :P


Ezért mondtam, hogy azért nem kaphattál normális választ, mert a kérdésed nem volt érthető és ha tényleg ilyen robot választ kaptál, az ezért volt. :P


A biológia szakon természetesen nem biológus tudóst nevelnek belőled, de természetesen normális, egyetemi képzést kapsz. A másik választott tárgyból dettó. Pl. a törin is történészi képzést kapsz, megtanulsz a forrásokkal dolgozni, azokat elemezni, megtanulsz publikációkat írni, megtanulod a törit is önmagában, csak ugye pedagógiai diplomát kapsz.

2017. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nyilván ha az egyetem titkárságát és a Hallgatói Önkormányzat vezetését kérdezed meg akkor csupa jót és szépet fognak írni.
2017. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért érdekel egy hallgató véleménye. Te az vagy?
2017. dec. 15. 08:01
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de több ismerősöm járt oda. Nem volt kitartásuk és otthagyták. Nincs tandíj nappalin és azt hiszik, hogy magasról tenni lehet az egészre. Egy csomó diák csak piál, nem járnak órákra. Talán nem a legnormálisabbak jelentkeznek oda. Aki azonban komolyan veszi annak megy a dolog. Csak meg kell tudni állni, hogy a kollégiumba, ne a piás társasághoz csapódjon valaki.
2017. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Magyarországról is a " gyengébbek" mennek oda. Nincs felvételi vizsga, bárkit felvesznek, nincs ponthatár és nincs tandíj. Azonban ugye tanulni is kellene. Mivel könnyen lehet bejutni, nem érzik a hallgatók a komolyságát a dolognak.
2017. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!