Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek? Hagyjak ki egy...

Mit tegyek? Hagyjak ki egy évet és csináljak emelt érettségit vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés
Tanítóképzőbe jelentkeztem, de megbántam valamiért. Jobban érdekelne inkább az informatikus könyvtáros szak, ahhoz viszont emelt érettségi kell. A jelentkezést már elküldtem, a tanító alkalmasságit is megcsináltam...

2014. jún. 15. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elkezded a tanítót akkor szerintem be kéne fejezned, nem csak 1 évet járni, mert annak sok értelme nem lenne. Esetleg ha kihagysz egy évet addig tudsz OKJt csinálni és tanulni emelt érettségire is
2014. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tanító lenni, akkor azt fölösleges elkezdeni. Ha államilag támogatott, elpocsékolsz két fizetett félévet, ha meg fizetős, akkor meg a tandíjat.
2014. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!