Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Orosházi Táncsics...

Milyen az Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium?

Figyelt kérdés

Nehéz bejutni, s bentmaradni?

Milyenek a tanárok?

Nagyjából elfogadó közeg, pl. a homoszexualitást nézve?



2017. dec. 8. 23:24
 1/3 anonim válasza:

Egyaltalan nem nehez bejutni, szerintem emiatt ne aggodj. Csak varosi viszonylatban van tenkitelye az iskolanak, annyira nem verik nagy dobra mashol. Bent maradni viszonylag konnyu, bar ez az orientaciotol fugg (nyelvi, human, real). Van par eleg ertelmetlen kovetelmeny, de nem teljesithetetlen. Tanarok nagyon vegyesek, vannak jok es rosszak is mint minden masik iskolaban.

A kozeg is eleg vegyes, alapvetoen nem tul elfogadoak, mivel kisvarosi sulirol van szo es a legtobb gyerek is kisvarosbol valo, nem nezik tul jo szemmel a homoszexualitast, vagy ugy alapjaban veve a massagot.

Egy szo mint szaz, nem valasztasz rosszul, ha oda mesz. Jo iskola, tanulni mindenhol lehet jol, ez mar csak rajtad mulik! Sok sikert kivanok neked a tovabbiakban.

2018. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a 47. Helyen állok, az angolnál, van esélyem a felvételre?
2018. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem jó suli!

Oda jártam sajnos ,nagyon sajnos.

Egy tanár se tett nagy benyomást.

Oktatás nuku,követelmény magas.

Példa: főiskolán a kommunikációs tanárom 1 óra alatt megtanított olyan dolgokra,amit a Táncsöcsben a magyar tanárom 4 év alatt nem volt képes.

Ha jól tanulsz és megfelelő eredményt szeretnél kapni,akkor inkább az eva ,vagy a

Kossuth L. Továbbtanulásnál úgyse nézik hova jártál (táncsics oh.n van így felkapva,nem kell elszállni,én sajnálom,hogy nem egy másik iskolát választottam)

2018. szept. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!