Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Maradjak itt tanítani, vagy inkább mondjak fel?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtem egy ilyen "alacsony színvonalú" gettós suliban tanítani infót és tesit + mellette rendszergazda vagyok.

Nincs sok munkám, mivel az osztályokban a diákok fele be sem jár az órákra, az a pár gyerek meg aki ott van azok sem a tanulás végett jönnek be.

Igazgatót kérdeztem, hogy na mégis mit kéne csinálnom, erre ő azt mondta hogy ha hiányzik az osztály fele, keressek egy filmet és azt vetítsem ki, nézzünk fimeket.

Most kb abból áll a napom, hogy 1-2 normális osztály kivételével egész nap csak filmeket nézünk.

Szerintetek maradjak ebben a suliban, vagy keressek mást? (Fizetés nem olyan rossz)



2017. dec. 11. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy tanár itt keresne választ ilyen kérdésre. És azt sem hiszem, hogy jó a fizetés. :-) Ha netán mégis valós a kérdés, akkor azt tanácsolom, menj olyan suliba, ahol hasznosabb tevékenységet tudsz folytatni.
2017. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is különös a leírásod, de hát ma már nem elképzelhetetlen egy 'iskolában', hogy ennyire a nyúl viszi a puskát:D

Mit tennék? Filmeket nem néznék velük. Ha be se járnak -és ezt lehet, megengedi az iskola-, akkor azokat kiküldeném az óráról, akiket nem érdekel. Azzal/azokkal foglalkoznék, aki tanulni akar.

Ez egyfajta tehetség-gondozás lenne így és hatalmas, életre-szóló élményt jelentene a tanár és a tanítvány számára is.

2017. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem célod a nagy karrier(elismert oktató legyél széleskörben..), akkor maradnék.

Nekem sem lenne hátrány ha csak filmeket kellene néznem, jó fizetést kapnék.

2017. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%
Sz*rnék bele az egészbe. Felvenném a fizut oszt cső.
2017. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez igen. Èn szintèn pedagógus vagyok, de ilyet mèg nem hallottam. Hulla fáradtan jövök haza ès mèg este kèszülök a másnapi teendőkre. Ami pedig nem elhanyagolandó, hogy folyamatosan tanulnom kell. Most is szakdolgozatot írok èjszaka. Próbáljad meg egy másik suliban, aztán rájössz miről írtam. De szerintem kamu az egèsz...
2017. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
40%
Klassz munkahely!!!! Hol van? Megyek én is oda melózni
2018. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!