Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ezért kirúghatnak...

Szerintetek ezért kirúghatnak az iskolából?

Figyelt kérdés
19 éves srac vagyok, végzős. Ma történt az eset, hogy a szomszédos osztályban osszeragasztottam egy lany számológépét poénból. Balszerencsemre látta egyik osztálytársa, es a csaj szolt az igazgató helyettesnek. Majd közölte osztályfőnök, hogy holnap tanítás utan var az igazgató helyettes egy elbeszélgetésre. Hozzatette azt is, hogyha nem megyek el, akkor automatikusan kirúgnak. 1 szaktanárim van osszvissz. Iden 4 órát hiányoztam csak a suliból, nincsenek olyan rossz jegyeim.. Nagyon ideges vagyok es félek.. Gyomoridegem van

2017. dec. 13. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kapsz egy igazgatóit. Mondd, hogy csak egy tréfa volt ami utólag belátva meglehetősen ízetlen volt. Természetesen megtéríted a lány kárát. ezek után pedig ne legyél $eggfej. Milyen alapon rongálod más tulajdonát?
2017. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ezért nem rúgnak ki és szerintem igazgatóit sem adhatnak. Micsoda hülyeség már. Bár attól függ a csaj milyen kapcsolatban van az iskolai vezetéssel, vagy inkább attól, hogy a szülei mennyire akarnak bele szólni. Most komolyan... összeragasztani egy számológépet? Wtf... más iskolában meg lopnak, hipót öntenek a gyerek szemébe és hasonlók. True story... durvább dolgok is vannak ennél.
2017. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nagyon félek hogy kirúgnak emiatt...osztfő is jelen lesz a tárgyaláson
2017. dec. 13. 16:33
 4/8 A kérdező kommentje:
ebben az iskolában azért is igazgatóit adnak ha kimegyek a suliból a 2m-re lévő büfébe.. tuti, hogy igazgatóit kapok vagy kirúgnak...ismerem az igazgató helyettest, eléggé köcsög
2017. dec. 13. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Valahogy meg is érdemled ha kirúgnak.Én a lány apja helyébe a fogaid is kirúgnám,hogy mersz más tulajdonához hozzányulni? Pláne rongálni?
2017. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod, hogy milyen szigorú a vezetés és mindent komolyan vesznek, akkor mi a fenének csinálsz ilyet, ráadásul 19 éves létedre?! Ez iszonyat nagy öngól.


Másrészt meg más tulajdonát rongáltad, az a legkevesebb, ha kifizeted a számológépet és bocsánatot kérsz. Ha rongálni volt merszed (nekem nem lenne, basszus, hát ez komolyan más tulajdonának rongálása), akkor ahhoz is legyen erőd, hogy odaállsz a másik elé.


Egyébként szerintem emiatt nem rúghatnak ki, de az biztos, hogy megérdemelsz valamilyen szankciót és azt is megérdemled a saját hülyeséged miatt, hogy gyomorideged legyen. Bezzeg ha valaki a te dolgaidat rongálta volna meg, akkor neked állt volna feljebb...

2017. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
69%
Imádom a tanárok fenyegetéseit "automatikusan kirugnak"... dehogy fognak kirugni, beszelgetesen meg jatszd el az elszegyeltem magam gyereket kerj 50* bocsanatot es helo... a csaj aki meg bekopot nyomjal ragot a hajaba suli utan, kozepsuliba igy viselkedni mint egy ovodas sebaj..
2017. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megúsztam egy ejnye-bejnyével. :D
2017. dec. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!