Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki mondana pár szót a...

Valaki mondana pár szót a Leövey Klára Gimiről? Át szeretnék jelentkezni a média szakára.

Figyelt kérdés
Volt Leöveyes is jó lenne csak szeretnék pár infot hallani a suliról:)

2017. dec. 13. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik évfolyamba?
2017. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 (nyelvielokeszitos voltam tavaly)
2017. dec. 13. 19:45
 3/4 anonim válasza:

Szia, én Leöveys vagyok.

9.re nemnagyon fogsz tudni szerintem átjelentkezni, főleg nem médiára(nagyon fullon van már a tagozat a mostani 9.eseknél)

Plusz tagozatos suli, mindjárt félév, és év elején már megtanulják az alapokat, már jó a közepén vannak a dolgoknak...

2017. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt leöveyként: Szerintem maga a suli kb közepes erősségű, nem rossz, de a drámát, médiát és a rajzot kerüld el, ha nem akarsz egy gyenge tagozatot többségében nem túl intelligens, de annál nagyképűbb diákokkal. Természetesen tisztelet a kivételnek.

Amit megérné választani, az a töri, természettudomány vagy a haladó angol, ezek a legerősebbek, itt van esély komolyabb tudás elérésére magántanár, otthoni kínlódás stb nélkül.

Egyébként 9-ben rendszerint még nagyon tele vannak az osztályok, ezt én is csak megerősíteni tudom. Esetleg 10. évfolyamon éri meg majd próbálkozni, ha még mindig érdekelne.

2017. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!