Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem Bánki karán...

Óbudai Egyetem Bánki karán csúszom mechanika I. -ből, megéri folytatni, ha belehúzok még maradhatok államin? Nem éri meg jobban újrakezdeni ősszel?

Figyelt kérdés
Nagyon elbénáztam egy tárgyamat, a mechanika I-et gépészmérnök szakon, ami végig ráépülős, és itt úgy van, hogy félévenként átlagosan 18 kreditnek kell meglennie. Nem lehet gond, hogy emiatt becsúszik pár félév, amikor nem fogok tudni elég tárgyat (főleg a végén, a szakosodásnál) felvenni és emiatt átkerülök önköltségesre? Olyanok véleménye érdekel, akik ráépülős tárggyal hasonlóképp megszívták és mégis befejezték a sulit állami finanszírozott formában, ez elméletben lehetséges? Nem jobban megéri újra felvételizni?

2017. dec. 20. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy éri meg, vegyél fel előre minél több tárgyat. Ha tényleg összekapod magad akkor nagy gáz nem lehet és a végén alig lesz órád, amikor meg tudsz dolgozni, akár szakmában is utolsó félévekben
2017. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én maradnék és próbálnám az adott szituációból a maximumot kihozni. Előrébbről tárgyakat felvenni (amiknek nincs előkövetelménye) meg ilyenek. Esetleg a választhatók nagy részét letudni.


Amúgy ilyen tárgyakból érdemes legalább zh felkészítőkre eljárni (sőt szerintem vizsga felkészítésre is) pár alkalom után elég jól képbe lesz a típusfeladatokkal kapcsolatban. Rengetegen járnak nem szégyen ez.

2017. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!