Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz 4 perccel határid...

Mennyire gáz 4 perccel határidő alatt leadni a beadandót?

Figyelt kérdés

Este 10 volt a határidő, én 9.56-kor töltöttem fel.

Szerintetek megnézi? Nagyon gáz, hogy ebben is én vagyok az utolsó, de rengeteg dolgom volt ma és nem akart összejönni. Nagy része meg volt, de legalább 6 órája ezt csináltam,elnéztem az időt, de még pont belefértem. Jobb, mint a semmi.


2017. dec. 22. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni. Az a lényeg, hogy határidőn belül adtad le.
2017. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a határidő lejárta után fogja megnézni úgyis. Ha este 10 volt, akkor lehet, hogy csak másnap reggel nézi meg.
2017. dec. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gaz csak, ha pont akkor lep fel valami technikai hiba. Elmegy a neted, elmegy az aram, leterhelt a szerver... Ezert necces az utolso pillanat.


Ezen kivul senki nem nezi. Olyat hallottam hogy az oktato megjegyezte hogy ez egy rossz gyakorlat (elobbi okokra hivatkozva), de soha nem erintett hatranyosan senkit.

2017. dec. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. Határidőt betartottad, nem 2 nappal később könyörögsz leadásért, stb. Nem ér kevesebbet az 56-kor feltöltött anyag, mint a 2 órával korábbi.
2017. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy sikerült. Ha tudod, legközelebb azért próbáld picit korábban.
2017. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!