Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyivel butább egy átlagos...

Mennyivel butább egy átlagos középiskolába járó, mint egy budapesti Fazekasba járó specmatos gyerek?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal.
2010. jún. 3. 15:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

BOcsi, akkor elnézést kérek.

Egyébként mi ez a Lacikázás? De most komolyan kérdezem, jól érzem az iróniát? És ha igen, miért?

2010. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

Szintén ELTE TTK, de nem matek, de pár kurzus matekosokkal közösen.

Matektudás úgy általában a Fazekasos és más matekos előélettel rendelkező hallgatóknál erősebb volt (az elején!). E miatt már eleve előnyt kaptak, nem is keveset, mármint az oktatóktól.

Más, nem szorosan matekos kurzuson viszont ketten is megbuktak.

Tehát úgy általában biztos, hogy nem okosabbak.

A beképzeltségre való utalással, cinikus megjegyzéssel egyet kell értsek, mármint amire itt pl.: "Lacikázás" néven már mások is utaltak.

2010. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16%
b*szd meg magad te k*csög matekvesenyes,szandálzoknis f*sszopó stéber g*ci
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
0%
Hát szerintem aki a fazekasba jár az 4 évet végig tanul és tanul és tanul és tanul és tanul és elpazarolja élete legjobb 4 évét ezzel a stréberséggel
2011. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen véletlenül tévedtem ide, részben érintett (Lacika-ügy egyik szenvedője vagyok). A Fazekas specmat számára szerintem jó visszajelzés lenne, hogy hányan tudják időre elvégezni a képzést ott, ahol tanulok. Pedig itt még ki nem mondott előnyük van (oktatói csapat krémje tőlük van és szinte elvtelenségig menő protekciót biztosítanak nekik). Nem akarok gúnyolódni vagy ilyesmi, de mint kiderült: ebben a hiperelőnyös helyzetben sem tudnak jobban teljesíteni, mint mások.

Szerintem ez egy jó terep volt megfigyelni őket és mint kiderült: nem jobbak a többieknél.

2011. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt azért nem hiszem, hogy csak matekból lennének jobbak. Mivel elég nehéz bekerülni, így az átlag IQ jóval magasabb, mint egy átlagos iskolában.
2014. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Mondjuk aki ilyet állít annak se lehet nagy az IQ-ja :D
2020. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!