Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hpgy tegyem túlagam rajta,...

Hpgy tegyem túlagam rajta, hogy egyedül engem húztak meg a vizsgán?

Figyelt kérdés

Számítógépes vizsga volt, nem tudtam befejezni, 20 mp-el a határidő előtt adtam le.

Egy csomóan panaszkodtak, hogy rossz eredmény (negatív) jött ki, ők se tudták befejezni, nem is lehet legalább 5 órás, nekünkega dott rá másfél órát.

Nost mégis tök rosszul érzem magam, hogy hogyan lehet ez.


2017. dec. 29. 12:27
 1/3 A kérdező kommentje:

*túl magam

*nekünk meg adott

*Most


El se hiszik, hogy egyetemre járok :D

2017. dec. 29. 12:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valamit elrontok, én is mindig úgy érzem, hogy a világ utolsója vagyok, főleg, mert valahogy mindig hallótávolságon belülre kerül valaki, akinek négyes vagy ötös lett, de igazából az a helyzet, hogy az ilyesmi akárkivel megesik. Legközelebbre kijavítod, és fel a fejjel. :)
2017. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ne vedd magadra, nekem is voltak olyan bukásaim meg olyan jegyeim, hogy csak nevetni tudtam rajta. Mikor az egész évfolyam az én jegyzetemből tanult és a velem egy csoportban vizsgázók kivétel nélkül ötöst kaptak, nekem meg adnak egy kegyelemhármast, akkor úgy az ember száján kiszalad egy szolid "miajók..." :D Ha tudod, hogy nem a tudásodon múlt és nem azon, hogy nem érted az anyagot, ne görcsölj rá, vannak meglepetések és vannak igazságtalanságok is. Majd második alkalommal átmész, addig meg készülsz is rá.:)
2017. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!