Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes egyetemre menni?

Érdemes egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem középiskolában gépész szakon tanultam most gépgyártás technológusnak tanulok. Eddig nem akartam egyetemre menni most viszont elkedztem gondolkodni rajta ,hogy elkezdjem e vagy inkább csináljak még egy cnc gépbeállítót ami 1év és utána lenne olyan munkahelyem ahol 1 évig betanítás lenne meg tanfolyamokra küldenének és utána kellene csak magadtól dolgozni,mint cnc esztergályos vagy marós. Szerintetek megérné az egyetemet elvégezni?
2017. dec. 29. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb céljaid vannak, akkor igen.

Persze akkor is olyan szakot kell választani, aminek van jövője.

Azt előre elárulhatom, hogy az egyetemi képzésnek megvan az ára.. szívni lehet vele rendesen.

2017. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt célom életem végéig 3 4 műszakban pakolni a gépet úgyhogy nekem tuti megérte
2017. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!