Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes jelentkezni nekem két...

Érdemes jelentkezni nekem két tanítási nyelvű szakra?

Figyelt kérdés
Nincs nagy nyelvérzékem,de ennek ellenére ötös vagyok németből.Ha két tannyelvűre megyek,akkor fejleszthetem magam,vagy inkább mást jelöljek,mert akkor csak lerontanék?
2018. jan. 4. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha neked fontos a jó nyelvtudás mindenképpen érdemes kipróbálnod. Sokat nem veszítesz vele szerintem,sőt...

Én is gondolkodtam ilyen sulikban annó,de én nem szeretek nyelvet tanulni,soha nem is érdekelt,annyi hogy hasznos és nagy előny egy ilyen iskola nyelvvizsga esetén. Azok az ismerőseim akik ilyen suliba jártak ma már mind külföldön élnek és ők ezért választottak ilyen iskolát. De ha téged nem érdekel olyan szinten a nyelv, egy sima gimiben is eljuthatsz magas szintre nyelvből. Ha szereted a nyelvet,vagy érdekel és fejleszteni akarod magad akkor mindenképpen jó döntés. Meg amúgy se buksz rajta túl sokat. Én nekem általánosban igen gyatra volt a nyelvtudásom,de gimiben kb. 2-3 hónap alatt behoztam a lemaradásom heti 4 órában... Remélem nem zavartalak össze :D

2018. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!