Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen alkalmassági vizsgára...

Milyen alkalmassági vizsgára számíthatok a Széchenyi István Egyetem Apáczai karán?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék felvételizni a Széchenyire gyógypedagógus szakra. Láttam az oldalon, hogy van beszéd és egészségi alkalmassági vizsga. Ezek valójában mit takarnak? Aki volt már, tudna pár szót mondani róla? Mire kell odafigyelni? Mennyire nehéz teljesíteni? Illetve, hogy erről küldenek e majd valamilyen behívót, vagy csak az időpontot kell e figyelni?

Előre is köszönöm! :)


18/L



2018. jan. 4. 22:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Uuu.

Ezzel kicsit megijesztettél most,de köszönöm ,hogy leírtad.:)

Remélem sikerülni fog így is!

2018. ápr. 11. 18:57
 12/26 anonim válasza:

Sziasztok! Én is ide felvételiztem, igaz levelezőre. Hallottam a rádióban, hogy többen jelentkeztek mint tavaly. Most nagyon elgondolkodtam, hogy kéne egy nyelvvizsgát letenni.

Kedves kérdező! Kaptál már levelet arról, hogy mikor lesz az alkalmassági vizsga a 3 megjelölt napból?

2018. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga így is úgy is kell, ha szeretnél diplomát, felvételipontok miatt ajánlott az egyetem előtt, de már szerintem elkéstél vele, ha a pluszpontokért tennéd, hiszen miután jelentkezel a vizsgára, még vársz, hogy mehess, majd mire kijavítják, majd mire megkapod az igazolást, amit feltölthetsz... addigra nem lesz már lehetőséged feltölteni.
2018. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Közben utána nézte. Van egy felső fokú angol nyelvvizsgám és ebből emelt szintű érettségim és még egyet gondoltam, de ahhoz már le kellett volna vizsgáznom, hogy a bizonyítványt is megkapjam időben.
2018. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Na kinek hogy sikerült? Milyennek érzitek?
2018. máj. 29. 15:37
 16/26 anonim válasza:
Nekem sikerült. :) Lehet várni a ponthatárokat.
2018. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,írtam üzenetet.
2018. jún. 15. 20:26
 18/26 anonim válasza:
Mit gondoltok, mennyi lesz a ponthatár? :)
2018. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Tippelni sem tudom,csak reménykedek ,hogy nem lesz sokkal-sokkal több,mint tavaly. Nekem kb 355 pontom van. Elvileg idén számíthatunk emelkedésre a sok jelentkező miatt. Bár ez még függ az alkalmassági eredményektől is.
2018. jún. 23. 15:42
 20/26 anonim válasza:

Én is jelentkeztem ide és kíváncsian várom majd a végső ponthatárokat. Tavaly meglehetősen alacsony volt. Ezért szerintem bőven lehet majd reménykedni csajok! :)

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a testnevelés órák mennyire kemények? Például van olyan tárgy benne, amit kilehet váltani másra?

2018. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!