Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen alkalmassági vizsgára...

Milyen alkalmassági vizsgára számíthatok a Széchenyi István Egyetem Apáczai karán?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék felvételizni a Széchenyire gyógypedagógus szakra. Láttam az oldalon, hogy van beszéd és egészségi alkalmassági vizsga. Ezek valójában mit takarnak? Aki volt már, tudna pár szót mondani róla? Mire kell odafigyelni? Mennyire nehéz teljesíteni? Illetve, hogy erről küldenek e majd valamilyen behívót, vagy csak az időpontot kell e figyelni?

Előre is köszönöm! :)


18/L



2018. jan. 4. 22:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
4 tesi van, amit a félévek során bármikor elvégezhetsz. Ha akarod egy félév alatt mind a négyet, vagy egyesével, nincs megszabva se az idő, se a mennyiség. Bizonyos alkalmakkor (pl. maratoni aerobik) ki lehet váltani az egész tesi félévet egy egész délutános részvétellel, amúgy a kiválasztott félév alatt 10-szer kell bejárnod egy 1 órás tesiórára. Ezt is te választhatod meg: kosárlabda, jóga, röplabda, kajak, tartásjavító-torna, stb.
2018. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Sziasztok! Kinek, hogy sikerült a felvételi? Kicsit meglepődtem, hogy nem emelkedett a pontszám. Valaki tudna mesélni gólya hétről? Kötelező rajta részt venni?:)
2018. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én idén jelentkeztem gyógypedagógia szakra az eltére, a széchenyire és a kaposvàrira. Ha az adott suliban vam felvételi elbeszélgetés, alkalmassági, akkor a felvi.hu automatikusan felhívja erre a figyelmem vagy nekem kell minden sulinál utánajárni? Nagyon nem látom át a rendszert, nagyon megköszönném a segítséget, és az eddigi válaszokat is köszi!

2019. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Van*
2019. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szia!:) Én elsőéves gyógypedagógus hallgató vagyok a Széchenyin, oda kellett alkalmassági, az ELTE-n nem kell, ott csak a pontszám alapján kerülsz be. :)
2019. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Sziasztok, hátha itt van még valaki😁 én még csak jövőre fogok egyetemre jelentkezni de nagyon gondolkozok az SZE ezen szakán. Viszont hallottam mar rosszakat róla, családom inkább Pestre küldene, hogy akkor tanuljam “komolyan” a gyógypedagógiát. Tudna nekem valaki infot adni arról hogy mennyire éri meg oda menni?
2022. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!