Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika emeltre (ha 80%...

Informatika emeltre (ha 80% körüli eredményt szeretnék) otthon felkészülni mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Szinte a nulláról kezdeném, az Office programok használatának kivételével nem tudok semmit, sem programozni, sem mást, amit még kérnek. Fél évem lenne felkészülni, mivel utólag érettségizek, más nem nagyon köti le a szabadidőmet a melón kívül, de az nem vészes. Felvennének ugyan infó középpel is simán, így megéri belevágni?
2018. jan. 5. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj egy tanárral amíg nem kell jelentkezni érettségire.

Készülj 1 kicsi az office-ra és csinálj meg egy tetszőleges érettségit, legalábbis office szinten.

Ha az megy frankón akkor lehet van esélyed, ha nem akkor beszívod, mert a 2 együtt nem fog menni valszeg.

2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A közepeket megcsináltam, nem volt olyan Wordben, Excellben, Powerpointban, amit ne tudtam volna, hogyan kell. Az Access ment kicsit zötyögősen, a többi rendben volt, a közepet valószínűleg 90 fölöttire írnám. A szóbeli meg a prog aggaszt viszont, nem tudom, tudásban mekkora a szintkülönbség.
2018. jan. 5. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha foglalkoztál otthon a gépeddel, hálózattal, akkor a szóbelire fel tudsz készülni az írásbeli után.


A programozás része talán nehezebb egyedül, de ha találsz jó könyvet, feladatokat, akkor 1-2 aktív hónap elég rá.

2018. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!