Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez lehetséges megoldás, ha...

Ez lehetséges megoldás, ha még nem bocsátottak el az egyetemről, jó ötlet egyáltalán?

Figyelt kérdés

3.félévnél járok az egyetemen,ugye most van vizsgaidőszak. Sajnos még pár első féléves tárgyam maradt mostanra,így nem kicsit vagyok meg súszva. Nagyon komolytalan voltam az első két félévben,kb semmit nem tanultam,meg is lett az eredménye sajnos.

Ebben a félévben komolyodtam meg, de kicsit késő már,mert szinte csak első féléves tárgyakat csinálok,a többi még ott van,szóval nagyon lemaradtam.

Van egy tárgy,ami nem biztos ,hogy meglesz,és 3.tárgyfelvéletelem volt,szóval akkor elbocsátanak. Ezt csak január végén tudom meg.

Olyat lehet,hogy újra beadom a felvin a jelentkezésem a szakra,ahol most vagyok? És ha elvocsátanak,akkor szeptemberben elismertetem a tárgyakat és folytatom? Akkor tkp elsős leszek újra ugye,de mi van ha nem elsős tárgyakat veszek fel? Hogy működik ez?

És ha mégsem bocsátanak el és en már újra jelentkeztem,az baj?

Jó ötlet egyáltalán ez az egész? Mert közben gyakornok lettem egy jó helyen,és nem tudom,hogy aktív hallgatói jogviszony hiányában csinálhatom e tovább...:/

Köszi

21N



2018. jan. 6. 11:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen,egy szakról írtam,mert azzal volt a probléma. De amúgy azóta sikerült az a tárgy,szóval már mindegy is a kérdés. Nem tartottam relevánsnak, hogy írjak a másik szakomról és a gyakornoki állásomról.

Amúgy na, akkor te vagy a példa arra, hogy ostobán is lehet (sajnos) diplomát szerezni.:)))?

2018. febr. 5. 11:13
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Na mesélj még, miért is lennék ostoba?

Úgy látszik annyira ostoba vagyok, fel sem fogom...

Gyakornoki munka, értem.

Írd már le légy szíves milyen két szakról van szó, csak úgy kíváncsiságból és melyik egyetemen?

2018. febr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Corvinus- nemzetközi gazdálkodás, alkalmazott közgazdaságtan.

Ezzel én itt le is zárnám a vitát, mert nem igazán járok erre az oldalra és a problémám is megoldódott.

Szia

2018. febr. 5. 14:03
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hogy ez vita volt?:)

Te sértődtél meg csak, én nem vitáztam senkivel.

Nincs több kérdésem, sok sikert.

2018. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!