Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem merem beadni a szüleimnek,...

Nem merem beadni a szüleimnek, hogy már másodszor bukyam meg vizsgán? Elhiszik, ha azt mondom megvan?

Figyelt kérdés

Ki fognak akadni, nagyon.

Persze elmennék a következőre, de nem tudom mit adjak be, hol leszek 4-5 órán át.

Ezen már változtatni nem tudok, de legalább nyugiban készülhetnék a következőre.


2018. jan. 7. 12:10
 1/7 Roflkopter ***** válasza:
100%
Mondd h kettes lett és javítani mész
2018. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. A legjobb az őszinteség. Gondolj csak bele, ha véletlen a 3. vizsga sem sikerülni, nagyobb lenne a csalódás a szülők részéről, hogy még hazudtál is. Inkább vállald a következményeket és készülj a vizsgára. Sok sikert
2018. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én előszór is magam miatt aggódnék, hogy ha épül rá valami nem tudok haladni vele, ha nem épül rá semmi előbb-utóbb úgyis meg kell tanulni tisztességesen, ha meg "mindent tudtam" és a tanár szívatós...akkor meg majd hogy megyek át belőle...magadnak tanulsz, nem a szüleidnek! Csak magadnak tartozol elszámolással!


Másodszor igen elhiszik....de te ettől még ugyanabba a szituációban maradsz mint voltál..attól nem lesz meg a vizsga..ha nem lesz meg a vizsga nem lesz abszolutórium...nem lesz szakdolgozat és bukta a diplomádnak is....de igen a szüleidnek beadhatod!


Kiakadnak? Ha tőled elvárható módon mindent megtettél hogy sikerüljön akkor biztatni fognak, ha lutriztál aztán 40 tételből tudok 25-őt 10 talán a többi meg majd lesz valahogy akkor nem csoda!


Szedd össze magad ember..nem általános isiben vagyunk!

2018. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De akkor hetekig hallgathatnám a szentbeszédet, hogy meg fog bukni, minek mész el...

Feladatok voltak, renheteget készültem rá, tényleg. Nem az volt, hogy nem tanultam meg a tételeket.

Ja, amúgy én is attól félek, hogy mi van, ha a harmadik se lesz meg. Az elsővel csak elcsesztem egy alkalmat, azt előre tudtam, hogy bukta, mert csak 2 napom volt rá...

2018. jan. 7. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Felsőoktatás? Ott már nem éppen a szülők véleményére kellene adni.
2018. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megmondanám, hogy kettes, de nem hinnék el, hogy olyan marha vagyok, hogy javítani megyek.

Következőre meglesz, utána vizsgakurzus is van.

Csak nagyon fontos lenne, hogy mit találjak ki. Előre megveszem a mozijegyet elhiszik, hogy ott voltam és nem vizsgázni?

2018. jan. 7. 23:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült a harmadik vizsga sem... :(
2018. jan. 21. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!