Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon a pedagógusokna...

Magyarországon a pedagógusoknak joga van ahhoz, hogy megüsse/megverje a diákot?

Figyelt kérdés

Számtalan társamnak ütöttek már oda mindenféle okból.

Késés, nevetgélés, stb. Dolgok miatt. Nem hinném, hogy ez annyira súlyos dolog lenne, hogy ily módon kellene eljárnia a tanárnak.

De ezért is vagyok itten, hogy megérdeklődjem.

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. jan. 8. 22:35
 1/6 anonim válasza:
0%

Természetesen joga van hozzá. Mi az, hogy órán nevetgéltek, vigyorogtok? Az én időmben ezekért betörték az orrunkat. Ti még nyavalyogtok egy kis pofonért. Egyszer tapasztalnátok meg azt, amit mi. Meghalnátok!

Nagyon remélem, hogy te is kapsz egyszer-kétszer egy nagy büdös pofont. Ne félj, kétszer meggondolod, hogy mit csinálsz legközelebb. Buta tini.

2018. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem joga, hanem kötelessége. Hetente legalább egyszer oda kell csapnia valakinek. Ha ezt nem tudja teljesíteni, továbbképzésre küldik, ahol bábukon kell gyakorolnia a testi fenyítés különböző módozatait. Na menj aludni!
2018. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs, pedig hasznos lenne.
2018. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy ti ki staknyosok viselkedtek néha.. Nem csak oda ütni kéne.. Ha már apátok, anyátok nem nevel titeket...

Tisztelet a kivételnek

2018. jan. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kaptam választ. Mindenki mást ír.. az egyik az, hogy van, a másik meg azt, hogy nincs.

Értelmesen írjátok már le. Köszönöm!

2018. jan. 9. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nincs. Az, hogy ez jó vagy nem vita tárgyát képezi. Bizonyos esetekben szerintem elfogadható egy pofon (mint a szülőktől is).
2018. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!