Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szegyellem magam, nem akarok...

*lány* kérdése:

Szegyellem magam, nem akarok suliba menni?

Figyelt kérdés
Buli volt es berugtam, sose rugtam meg be nagyon. Baratnom apja hozott haza minket es hanytam a kocsiba. Ezt ugy meseltek alig emlekszek valamire . Bocsanatot kertem tole mondta hogy semmi baj de nincs kepem az osztalytarsaim ele allni igy, meg a lany ele se.

2015. márc. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra hogy "Jaj most biztos rólam fognak beszélni...". Utasítsd magad gondolatban arra hogy nem érdekel. És így is lesz, a töbieket sem fogja érdekelni, hányáson átesik minden ember a hosszú élete során. Hacsak nem minden tízmilliomodik mégis megússza élete során.
2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ciki hogy a baratnom apja kocsijaba es ok takaritottak ki meg minden biztos haragszanak ram
2015. márc. 29. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Örökre nem maradhatsz otthon. Ha mész, túlesel rajta, ha otthon maradsz, rágódni fogsz. Minden csoda három napig tart, ess túl rajta!
2015. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És a fehasználóneved "*lány*"? Véletlenül nem te vagy a "barátnőnek" mondott ebben a történetben, és te hánytad tele a kocsit? :DDD


Amúgy meg menj suliba. Ilyen ne zavarjon.

2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso mirol beszelsz? Konkretan leirtam hogy en hanytam. Szovegertelmezes draga:D nem fogok kamuszoveget kitalalni szarom le ki mit gondol
2015. ápr. 1. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel azt írtad,hogy "barátnőm apja", ezért lehet arra gondolni,h te fiú vagy és van barátnőd, aki apjának telehánytad a kocsiját.

Szövegértelmezés, drága :D


Am a kérdésben itt sírsz,h nem mersz suliba menni, de most azt írod,h szarod le ki mit gondol... :D

2015. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uristen :'D . En lany vagyok es az egyik lany baratnom apja vitt haza. Erted:D. Azert szarom le ki mit gondol mert azota mar 3x voltam suliba .
2015. ápr. 1. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Húha, te aztán kemény vagy!
2015. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!