Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki már hagyta ott úgy az...

Valaki már hagyta ott úgy az egyetemet, hogy nagyon készült rá? Miért hagyta ott?

Figyelt kérdés
Én csalódtam
2018. jan. 19. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem, de szintén csalódtam. Nem voltam tisztában, mennyi pénzzel és idővel jár a többihez képest az a szakma, amit én akarok...:/ Egyszerűbb lett volna, ha valaki érettségi előtt rábeszél arra, hogy változtassam meg a sorrendet. Ott már nem hagyom, de nem fogok rá mestert építeni, mert azzal sem lennék előrébb sokkal :( Meg ha már ennyit éjszakáztam miatta és dolgoztam rajta, meg valahol szeretem és érdekel is, legyen róla egy papír. Sosem lehet tudni, mikor jön még jól.
2018. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csalódtam, ráadásul ötödik féléves vagyok. Először 2. félév végén akartam otthagyni, de valami miatt mégis maradtam, leginkább azért mert rengeteg időt és pénzt beleöltem.

Ráadásul megcsúsztam egy tárggyal, így egy évvel később végeznék, ha folytatnám. Utálom, rosszak a tanárok, a vizsgákat nem javítják ki normálisan.

Rengeteget tanultam rá, nyelvvizsgáztam stb. Elpazaroltam 2 évet

2018. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!