Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvös Gimnáziumba (Budapes...

Az Eötvös Gimnáziumba (Budapest) nehéz bejutni? És lehte bírni az ottani tempót?

Figyelt kérdés
Most írtam a felvételit és nem tudom hogy felvételizzek e az Eötvösbe. Nekem tetszik az a suli, jókat hallottam róla, de sokan azt mondják, hogy nagyon nehéz és nincs szabadidő mert egész nap tanulni kell. A javítókulcs alapján a magyarom 32-33 pont lett a fogalmazás nélkül, a matek 44 pont. Szerintetek van esélyem a matek tagozatra bejutni?

2018. jan. 21. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,bőven.
2018. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz bejutni.

Nagyon sokat kell tanulni ,hisz folyamatosan versenyeznek a Fazekassal. ( nem kell bemutatnom a fazekast)

Szabadidős az valóban nem lesz.

Eléggé sznob suli.

Én a Szent Istvánt , Városmajorit, Berzsenyit ajánlanám

2018. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az utolsó válaszoló honnan veszi azokat amiket mond, de egyáltalán nem sznob suli és én naponta sportolok és szakkorokre járok a suli mellett és simán lehet bírni, nincs kötelező versenyzés, sok jó szabadidős program, jó osztályközösség, én ajánlom;)
2018. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!