Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány ponttól hívnak be az...

Hány ponttól hívnak be az alábbi iskolákban szóbelire, illetve mennyire van esélyem a felvételre? Milyen szinten érettségiznek le a diákok?

Figyelt kérdés
Mindenképpen biológia-kémia szakra mennék, mivel a matek felvételim nem lett túl jó, inkább középerős, és közepes gimnáziumokba, bár a Berzsenyit is megpróbáljuk hátha. Alábbi iskolákról lenne szó: Szinyei Merse Pál Gimnázium, Leövey Klára Gimnázium, Nagy László Gimnázium, Szent László Gimnázium, II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, József Attila Gimnázium, Teleki Blanka Gimnázium, illetve Berzsenyi Dániel Gimnázium, és Apáczai. Kb, 70 feletti írásbelit írtam, kitűnő vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy a Berzsenyibe és Apáczaiba való bekerülésre igen kevés az esély, így inkább a többi érdekelne. Bárkinek bármi infója van velük kapcsolatban, kérem jelezze, köszönöm!

2018. jan. 21. 18:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2021. márc. 3. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!