Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey Ferenc Gimnázium...

Kölcsey Ferenc Gimnázium Zalaegerszeg vélemény?

Figyelt kérdés
Nem 8.os vagyok (11.es) költözés miatt kérdezem hogy átvennének e egy 4es átlaggal? Milyenek a tanárok, milyen az iskola?

2018. jan. 22. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Sok dologtól függ ez :/

De én szerény véleményem szerint ki nem állhatom :)

Melyik osztályba jönnél át?

2018. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat angol tagozatos vagyok, de annyira nem vonz a.dolog, es inkabb aa kemia biosz fele mennek. Vagyis ha lehet akkor altalanos tagozat es fakultaciokat vennek fel, bar igazabol en magam se tudom:(
2018. jan. 25. 05:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Estleg mas gimirol tudsz valamit?
2018. jan. 25. 05:48
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Általánosságban írok most: itt az A-sok (normál tagozatot) eléggé lenézik. Mondhatni a a tápláléklánc alján állnak, de ha ezelőtt 5 éves képzésen voltal, szerintem az E-t (angolos osztály) átgondolhatnád,ők a táplálékláncunk tetejénél vannak. Habár eg szerintem hülyeség. Ha akarod írj provátban, ott többet tudok segíteni;)
2018. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!