Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiken jobb a hr? Metu-n...

Melyiken jobb a hr? Metu-n vagy BGE-n?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
12%
Személy szerint a BGE-t messziről kerülném (1 évet jártam oda)... így a kettő közül a METU-t választanám, ha a Corvinusra nincs elég pontod.
2017. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
51%

BGE-nek nagyobb a "neve", ennek ellenére tragikus az oktatás meg a bürokrácia ott mostanában, különösen a pszk-n, ahol ez a szak is van. Rengeteg átalvatlan éjszakát spórolsz meg magadnak, ha nem oda mész. Rengeteg az átjelentkezgetés más sulikba onnan.

METU-ról hallani ezt is, azt is. Egyik oldal divatiskolának tartja, másik felívelő pályán lévő, innovatív sulinak.

HR-es elég telített szakma, ezért én mindenképp mesterszakkal a zsebemben próbálkoznék ezzel a szakmával.

HR mesterszak nincs, viszont hr szakirány van mesterszakokon, például a Corvinus vagy BME vezszerv mesterszakán.

Én megpróbálnám a Metropolitant, ha nem jön be 1-2 félév alatt, még átjelentkezhetsz bárhova. Ha tetszik, utána onnan mennék mesterre. Esetleg ha a HR szakma nem jönne be, egy vezszerv mesterrel több pozícióra is pályázhatsz, így jobban be lennél biztosítva.

2017. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!