Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csúsznék bukás miatt egy...

Ha csúsznék bukás miatt egy évet, ti elmennétek vizsgakurzusra?

Figyelt kérdés

Hülye voltam nem mentem el utolsó vizsgára, nincs más lehetőségem.

Azt hallottam nagyon szívat rajta, meg semmit nem tudok róla, mit hogyan. Ha nagyon keméby lesz, esélyem se lesz.

El kellene mennem, igaz?


2018. jan. 22. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát te tudod... nagyon sok tantárgy épül rá?

Mert, ha nem, akkor felesleges...

2018. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a többi tárgy a félévben, illetve mennyiben segítség, ha van óra. Valamint mennyire tudsz teljesen autodidakta módon felkészülni.
2018. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindneképpen megpróbálnám. Így van esélyed, hogy mégsem csúszol, de ha el sem mész, akkor mindenképpen csúszol. Mindent tegyél meg érte, kérj segítséget másoktól, akár korrepetálásra is elmehetsz.
2018. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 vagy 4 épül rá

Atyaúristen, ennyire nem gondolkodtam...

Te jó ég.

Az a baj, hogy másfél hét van rà, kb. esélytelen. A sulit meg nem akarom otthagyni.

2018. jan. 23. 03:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanulság: A fontos tárgyakra készülni elsősorban a többi meg vagy meglesz vagy nem!


Tölteléktárgyakból nem lesz diploma!

2018. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"nincs más lehetőségem" - akkor nem kérdés, be kell menni.
2018. jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másfél hét még egy szigóra is elég, ne szórakozz már. Én soha egy utolsó lehetőséget sem hagynék ki, pedig volt, hogy egy nap 3 tárgyból vizsgáztam és végigbőgtem az estét, hogy hogy lehetek ekkora nyomorék. A két ráépülős meglett így is, a másikat meg leszarom, azóta megvan az is.


Hogy lehettek ilyen nyápicok/beszariak, hogy meg sem nézitek, milyen, aztán legfeljebb bukta, hanem a lehetőségét is kizárjátok annak, hogy átmenjetek? 4 kva tárgy épül rá, egy évet, ami az én szakomon egymillió forint lenne, képes vagy ilyennel csak úgy elszarni? :D e

Aludni nem tudnék kb nyugodtan, ha nem próbáltam meg mindent és abban a másfél hétben nem tanultam volna, mint a kisangyal, nemhogy nyugodt szívvel elengedni. Nőjetek fel, hahó

2018. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél hét alatt elmész a Holdra meg vissza, a filozofálás helyett meg vegyél egy kényelmes párnát és irány a tanulás. Sikerülni fog.
2018. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!