Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2,5 év utáb otthagyni az...

2,5 év utáb otthagyni az egyetemet, szerintetek?

Figyelt kérdés
Több, mint a fele.

2018. jan. 23. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha 1 évet vagy kevesebb, mint egy évet csúszol, csináld végig már. Ha a targyaid több, mint fele nincs meg, nem biztos, hogy érdemes folytatni..
2018. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%

Csináld végig, ha már bent vagy! Gondolj rá, hogy mennyi időt, energiát fektettél már bele!

Csak egy kis kitartás, szorgalom, elhatározás!

2018. jan. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ. Ha valami bölcsész vagy hasonló, akkor hagyd ott, spórolsz pár évet, munkát ígyse-úgyse kapnál. ha viszont valami olyan szak, amivel munkát is kaphatsz, csináld végig.
2018. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem kellene otthagyni..ez megfutamodás! Még ha első félévben hagytad volna ott oké nem tetszik semmi baj...de 2,5 év után megfutamodás....ráadásul az idő mindenképpen eltelik diploma meg nem lesz! Engem tuti életem végéig bántana, hogy mi lett volna ha:

végigcsinálom,

képes lettem volna rá


Alap küzdeni!


Én anno megfogadtam két esetben hagyom ott az egyetemet:


ha, meghalok

ha, kirúgnak :-)

2018. jan. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vodafonelive ***** válasza:
9%
Ha ott hagyod majd megtanulod a dolgokat. Fél év után passzív majd a külföldi munka illetve az itthoni “rosszabb” munka elgondolkodtatott, hogy megérte? Ugyan csúsztam 2 fél évet de elvégeztem a gépészt. Munkahely mindig lesz persze nem mindegy mennyiért... most MSc megy levelezőben munka mellett és hiába nem sikerült egy tárgy, nem gondolom, hogy ott kéne hagyni csak ha kobuknék, akkor, de az meg elég nehezen menne.
2018. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ.

Milyen képzés?

Hány kreditet kell még teljesítened?

Ez hány félév alatt sikerülne?

Ezen a területen szeretnél dolgozni, vagy teljesen más érdekel?

Államis vagy vagy önköltséges?

...

Etc.

2018. jan. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Több, mint a fele" - ebből arra következtetek, hogy nem vagy jelentős csúszásban, inkább csak nem tetszik már annyira szak, mint gondoltad - most már végigcsinálnám.
2018. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én otthagytam. Nem bántam meg. Tök fölösleges volt szenvedni vele.
2018. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szívem szerint jàrnék, de rohadt elegem van.

3,5 féléves a képzés, leghamarabb 4,de mégvalószínűbb, hogy 5 év alatt végezném el... Ami rohadt gáz, megint megbuktattak számvitelből...

2018. jan. 23. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el...
2018. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!