Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol előkészítős osztályba...

Timiandi kérdése:

Angol előkészítős osztályba csak annak érdemes mennie, aki jó angolból?

Figyelt kérdés
Szeretnék angol előkészítős osztályba menni, viszont nem vagyok egy zseni angolból. Ki tudom magamat fejezni alapszinten, viszont a nyelvtannal elég nagy gondjaim vannak.

2018. jan. 23. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Éppen azért előkészítő, mert vannak hiányosságok. En ugy mentem angol előkészitőbe h nemetet tanultam.
2018. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. jan. 24. 06:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont annak nem érdemes. A Nyek azoknak jó, akik nem tudnak olyan jól még angolul.
2018. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azért előkészítő, mert minden az elejétől vesztek.

A nyelvtani részét meg a többit is.

Én is arra járok. Igaz, hogy eléggé untam a kezdetét de rájöttem pár dologra amit általánosban nem igazán voltak hajlandóak kifejteni. Így még jól is jártam. Nem kell aggódni.

2018. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, azért voltak fenntartásaim, mert az osztálytársaim nagy része előkészítős osztályba megy, viszont nekik az angol nagyon jól megy. Ezért azt gondoltam, hogy ez olyanoknak érdemes, akik már tudnak angolul.
2018. jan. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!