Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Meghúztak egy tárgyból, amire még 3 épül. Szóval csúsznék, ez a fő tárgyam. De az a gind, hogy az alatta levővel is csúsztam így is egy félévet eddig is. Akkor megfogadtam, hogy tanulok.

Már a képzésnek több, mint a felén túlvagyok.

Meg voltak a feladatsorok, csak én sajnos nem tudtam megcsináltatni senkivel, a többieknek, 95 % így lett meg elsőre.

A másodikre már én is tudtam, de erre meg tök más feladatokat hozott be, egész félévben nem találkoztam vele. Csak felét tudtam, ezért beadtam, mert láttam, hogy nem lesz meg kettes.

A tanár nagyon utál, állandóan szivat, bőgve adtam be a dolgozatot.

Bár még van egy hét, nem írt ki több vizsgát.

Most az van, hogy elmehetek viszgakurzusra, ahhol lehet megont megszivat, de van rá 2 hét. Ha meg sajnos nem sikerülne, akkor bukta, mert nem passziváltathatok már, ha erre elmegyek.

Többiek meg se próbálják nekem viszont nincs B tervem.

Nagyon éreztem, hogy megszivat vizsgán, sokkal többet kellett volna tanulnom.


2018. jan. 24. 10:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!