Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tanácsolnátok ebben a...

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? (fiú-lány barátság)

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, de csak akkor vagyunk barátok, amikor kettesben vagyunk. Ha más emberek is vannak a közelünkben, akkor úgy tesz, mintha semmi sem lenne köztünk. Távolságtartó, szia helyett hellóval köszön, és soha nem szól hozzám. Így csak akkor beszélünk, ha ráírok, vagy suli után vele sétálok. Nem értem, miért ilyen, hiszen csomó lánynak vannak fiú barátai. Neki is van más rajtam kívül (igaz nem az iskolában). Na és, ha azt hinnék együtt vagyunk mi lenne belőle? Nem értem, miért lenne az probléma...

Szerintetek mit tegyek? Gondoltam arra, hogy nem keresem a társaságát egy darabig, hogy kiderüljön, én érdeklem-e őt... de attól félek, nem keresne, és ezzel csak elveszíteném.



2017. nov. 29. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem fiú-lány barátság amit írsz. Te többet érzel iránta, csak nem mered bevallani.

Ha tényleg csak lánybarát lenne, nem félnél őt elveszíteni.

Nem hiszem, hogy azonos nemű barátaidnál eljátszod ugyanezt, hogy tesztelés, hogy nem keresed meg félsz elveszíteni meg ilyenek...

Te többet érzel iránta.

2017. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek azonos nemű barátaim. És Ő a legjobb barátom.
2017. nov. 29. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarja, hogy másoknak úgy tűnjön, hogy együtt vagytok. Ne kérdezd miért, te ismered...
2017. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de szerintem akkor is hanyagold egy darabig, hogy kiderüljön ő mikor keres magától, legalább tudod majd az övéhez igazítani a hozzáállásod, ha meg rákérdez, hogy mi van, felhozhatod, hogy ez téged zavar.
2017. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!