Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az csak szerintem nem normális...

Az csak szerintem nem normális hogy németből 4,8-as átlagra nem adja meg az ötöst?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A tz-t veheti súlyozva, azonban tényleg nem átlagos jelenség.
2018. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😀 van 1db 3 as ténazáróm 1db 4 es és 1db ötös mellette még 10 db ötosom van
2018. jan. 25. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha duplának veszi a tz-t, az a 4,8 már csak 4,6.
2018. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Nálunk csak kerek átlagtól kapod meg a jobb jegyet, tehát ha az átlagod nincs 5 akkor csak 4est kaptunk.
2018. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Akkor nem tudod a normális szó jelentését.

A normális annak nagyon hasonló értelmezésű szava az "átlagos". Mivel az esetek túlnyomó részében az vállik normálissá, ami átlagos is, mert sokan csinálják.


Na már most az egész jegyes értékelés sokkal kevesebb helyen van, mint a x,5-ös.

2018. jan. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a legszigorúbb tanár is megadta 4,6-tól.
2018. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Félévkor a legtöbb tanár sokkal szigorúbb, nálunk mondták is mindig. Mert nincs jelentősége, csak arra szolgál, hogy visszajelezzék, hogy ha ennyi energiát raksz bele, mire számíthatsz... és nem akarják, hogy elbízd magad, hogy ha erre is megadja az 5-öst, akkor jövő félévben is belefér egy 3-as TZ...

Ha év végén nem adná meg és fel se ajánlaná, hogy tegyél valamit az 5-ösért, akkor én a helyedben azért rákérdeznék udvariasan, hogy mi az oka... főleg, ha ez az év már számít neked.

2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!