Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek a debreceni Tóth...

Felvehetnek a debreceni Tóth Árpád Gimnáziumba így?

Figyelt kérdés
Az AJTP-vel jelentkeztem a Tóth Árpád Gimnáziumba, az lenne a kérdésem, hogy a központin kívül mi számít bele abba, hogy felvegyenek. Amik beleszámítanak, azok kb, hány százalékba? Most írtam központit, és eléggé rosszul sikerültek, 39 pont lett összesen, nem vagyok rossz tanuló év végén sose volt hármasom. Harminchárman jelentkeztek az AJTP-vel és 34 az osztály létszám. Amikor beszélgettem az elsősökkel ők azt mondták, hogy nem biztos, hogy felvesznek mindenki, ez igaz?

2018. jan. 28. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg beleszamit az elbeszelgetes,a hozott jegyeid es az elveszelgetes,szoval nincs minden veszve..

De 50% a kozponti,szoval nem tudom :/

Amugy en is ide jelentkeztem :)

Hogy hivnak?Lehet emlekszem rad :)

2018. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ketszer irtam az elbeszelgetest :D

Szoval beleszamit a hozott pont,a teszt,a kozponti es a beszelgetes.

2018. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Benjámin vagyok, az elbeszélgetésen egy szeműveges fiú, és egy magasabb fiú között űltem ;) Egyébként neked hogy sikerült a központi? A keresztneved? :)
2018. jan. 30. 06:50
 4/8 anonim válasza:
Szia! En is AJTP-re jelentkeztem es remelem ,hogy talalkozunk!:) Nincsen Facebookod? Hianyoljuk a fiukat, van AJTP csoprtunk:))
2018. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsófi9082 válasza:
Szia Beni. Nem emlékszel emberek arcára. Én is most volt központizni és én is AJTP-be jelentkeztem. Fb-n már van egy "osztály" csoportunk, és ha gondolod veled is fel vennénk a kapcsolatot, hogy jobban meg ismerjük ki is vagy valójában. 🙂
2018. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van Fb-m privatba leirhatom a nevem! :)
2018. febr. 2. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
En most vagyok ugyanitt elsos. Szerintem van esélyed mert a jegyeid elég jók
2018. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felvetteeek?:D
2018. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!