Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Bolyai...

Tekissunyi kérdése:

Mi a véleményetek a Bolyai János Müszakiszakgimnáziumrol? Valóban egy elit iskola?

Figyelt kérdés
(Budapest Váci út 21)
2018. jan. 29. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudományos szempontból érdekel, vagy inkább az ottani képzésre vagy kíváncsi?
2018. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a képzésre
2018. jan. 29. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor itt, a közoktatásban jó helyen van a kérdés.
2018. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hallitam ott elit oktatás folyik mennyire igaz ez?
2018. jan. 29. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Jókat lehet róla hallani. Hogy elit iskola e? Ezt nem tudom.
2018. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Jót röhögtem

Itt a tanárok szart se tudnak anyagot se tudjak elmagyarazni betesznek egy youtube videot azt szia. Kitesznek egy feladatot 3 evig egy szo se eset rola hogy ilyet hogy kene megirni else magyarazak csak anyit mondanak keresd meg a neten. Bocsánat a helyesírási hibákért telorol írtam

2018. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi poénból hívjuk elitiskolának, de amúgy jó iskola. Van egy-két tanár akit nem szeretnék név szerint említeni, de ők tényleg rosszak, és berak egy youtube videót, de a többivel semmi gond nincs.
2018. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eeeelit? Micsoda? 😂

Nem, nem elit suli!

Nem tudom h a tobbi suliban milyen az oktatas de itt azert eleg szar, foleg a szakmai resze. En 2 eve vegeztem, es hat a szakmarol szart sem tudok kb. Az volt a mazlink h utolso evre megkaptunk egy idosebb szakmai tanart, meszaros tanar urat, o tudta hogyan kell tanitani, csak az volt a baj hogy nem tiszteltek a diakok es nem figyeltek ra, vagy zavartak az orat... a diakok 50%a olyan mintha utalna a szakmat es nem tudom hogy miert kerultek oda... (?!)

Mindenképpen azt ajánlom hogy gimibe menj! Jó szakmai oktatast nem tudom hol talalsz az orszagban! 😅

2019. okt. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!