Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szoftverfejlesztő OKJ képzésrő...

Szoftverfejlesztő OKJ képzésről milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szoftverfejlesztő okj-t szeretnék elkezdeni. Több iskolát találtam, pl.: Verebély szki, Katona József szki, Bolyai János...

A kérdésem az lenne, kinek van tapasztalata az alábbi iskolák képzéseivel kapcsolatban(nem a középiskolai része érdekelne, hanem a felnőttoktatás)? Vagy esetleg más iskolákról mi a tapasztalat ahol ilyen képzés van terítéken.



2017. aug. 22. 19:59
 1/7 anonim válasza:
90%

Ha tudod akkor tudod és kapsz majd papirt.

Ha nem tudod akkor nem tudod de kapsz papirt. Kb ennyi, melószerzés/megtartás szempontjából lényeges azért.

2017. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy tanárok szempontjából mi a helyzet ezekben az iskolákban. Egyszer már rosszul jártam hogy olyan iskolát fogtam ki (mas képzés) ahol nem volt megfelelő felszerelés az iskolai gyakorlathoz, és ha a tanárnak feltett egy kérdést valaki a témával kapcsolatban akkor kikerülte a válaszadást. Ezért szeretnék informálódni.
2017. aug. 22. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a verebély-be jártam, a felszerelés ok, a tanárállomány ok de nem szuper, nézd, aki tényleg vágja az elmegy programozónak minimum 4x-es fizetésért és nem tanárank, ezért tanárgondjaik vannak, gondolom más állami iskolában is ez a helyzet. amelett ez az egész okj csak arra jó hogy képbe kerülj a dolgokkal
2017. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 23. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az engem is érdekelne, van-e normális programozó suli az országban.

Én pl egyedül nem tudok megtanulni dolgokat, de ha van egy értelmes tanár, bármit megtanulok. Nekem a tanár olyan, mint sportolónak az edző, kell hogy valaki irányt mutasson.

2017. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább nézegess egyetemi képzéseket. Sokkal jobban megtanítanak, könyebben szerzed meg az első 1-2 állásodat. Még ha óriási programozó tehetség vagy akkor is ezzel a lépéssel megnehezíted a jövőbeli kariered.
2017. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is oda járok. Szerintem nem rosszak a tanárok. Hálózatból és programozásból kimondottan jók, segítőkészek. Viszont rendszeresen járni kell, mert ha kihagysz, nagyon nehéz követni a szálakat. Főleg, hogy tömbösítve tartják az órákat, tehát egy nap egy téma. Ami nekem rossz, hogy néha nem az az óra van, amire számítok, mert beteg a tanár, és felcserélik a témákat.
2017. okt. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!